Musallat tedavisi -İnatçı Cin

Musallat tedavisi -1/İnatçı Cin
S. 28 yaşında tam yirmi yıldan beri bu varlıkla yaşıyor. 8 yaşında kendisine gelen musallat S. kardeşimizin ellerinin titremesinin de ana sebebi. Babası O. Amcanın anlattığına göre S. küçükken “geliyorlar “demiş ellerini dur şeklinde ileri uzatmış ve elleri o gün bugündür halen titriyor… Bir çok şeyler gördüğünü aktarmış yaşı ufak hayal gücüdür diyeceklerken aile artık kendileri de evlerinde bir şeylerin olduğunu sezmişler gürültüler sesler vs. Evi satmalarına rağmen yeni evde de sorunları devam etmiş.

Doktor nöroloji psikiyatri ve uyutmaya yarayan ilaçlardan sonra cincilerin kapısı çalınıyor. Yıllarca gidilen hocalar(!) kendilerine muska ve düğümlü iplerden başkasını vermiyor.

S.’ yi 2. seansta ziyaret ettiğimizde düğümlü ipleri bize gösteriyorlar. Cincilerden aldıkları tılsımlar muskalar. Oysaki bunun anlamı S.kardeşin var olan musallatını kovmak için başka bir musallat eklemek. Ve cincilerin bu noktada tam olarak yaptıkları -cini / hadimi varsa ve sahtekar değillerse tabi- emirleri ile bir başka cini musallat edecek şeyler yapmak… Bunun adı bazen vekf bazen muska bazen tılsım bazense büyü…
Köpeği köpekle kovmak. Yüce Allah Nas suresinde iplere üfleyenlerin şerrinden Allah’a sığındırıyor. “Vemin şerri neffasati fil uqad”


Musallat tedavisi -2/İnatçı Cin
İlk seansımızda cin musallatı tespiti yapmıştık S. kardeşimize. İçindeki varlık ilk seansta dayanamayıp kendini belli etmiş ve bize yakalanmıştı.

Musallat teşhisi koyduktan sonra ikinci seansa ailesi S.’yi bize getiremedi.
Kapıya kadar geldi ancak içeri adımını atmak istemedi. “Bırakın, lütfen ben gideyim” diye diretmeye başladı. Bu sıklıkla karşılaştığımız durumlardan biriydi. Ve kendisine bunun cin tarafından kendisine yaptırıldığını anlatmamıza rağmen ikna edemedik. Titriyor neredeyse bayılacak gibi gözleri dönüyordu. Belli ki içindeki varlık sonunun geldiğini anlamıştı.

Ve ikinci seansımız için S. kardeşimizin evine ailesi tarafından davet edildik. Yukarıdaki izleyeceğiniz 2. seans yaklaşık 4 saat süren rukye seansının kısaltılmış 3 bölümden oluşan kaydımızın ikinci bölümünü ihtiva ediyor

Önceki mülakat:
S. kardeşimiz evladını ailesini dahi sevmediğini, zaman zaman onlara sebepsiz yere öfkelenip bilendiğini, babasına karşı ağır tutum sergileyip onu hiçe saydığını anlattı. Ayrıca bazı sesler duyduğunu ve bazı görüntüler gördüğünü söyledi. İlk seans sonrasında ve bu seansın mukaddemindeki görüşmemizde ise kendisini tehdit ettiklerini bir daha rukyeye giderse kendisini öldürecekleri konusunda kendisini korkuttuklarını söylemişti.

Ayrıca S. kardeşimizin uzun süredir ailesi ile aynı yatakta yatamadığını yatsa bile tekme atarak diğerlerini yataktan attığını öğrendik…


Hamdolsun kardeşimiz bütünüyle kurtuldu. Şimdi ise rahatlıkla işine devam ediyor. Babası O. Amca S.’nin musallattan kurtulmasından sonra iş yerinden telefonlar aldığını, bu müsbet gelişmenin amirleri ve iş arkadaşları tarafından takdir edildiğini anlatıyor.”Bu çocuğa ne oldu nasıl böyle birden değişti” diye iş arkadaşlarının dahi şaşırdığını belirten O. Amca oğlu ile olan ilişkisinden oldukça memnun. O. Amca kendisi de bu olaydan ve bu seansta şahid olduğu yüce Allah’ın ayetlerinin açık etkisinden sonra içkiyi terketti.

S. kardeşimiz ailesiyle artık rahat gece geçirebiliyor, bir daha o düşlerin hiçbirini görmedi ve o seslerin hiçbirini duymadı. Ayrıca S. Yüce Allah’ın kelimelerinin etkisini de görünce inanarak namaza da başladı. Evladı ve ailesini çok seviyor. Allah hayatının geri kalan kısmını mutlu ve huzurlu etsin. Allahumme amin

Unutmadan ellerindeki titreme azalmaya yok olmasa da azalmaya başladı. Ve bir başka kardeşimizde tecrübe ettiğimiz üzere zamanla o da kaybolacak. Tabi namazlarına devam ettiği Allah’tan ümit kesmediği sürece… (Panik atak teşhisi olan diğer kardeşimiz bundan bir yıl içinde kurtuldu ve halen bizlerle irtibatını ve kardeşlik bağını devam ettirmektedir.)

Not: Bu seansa başladığımızda okurken birden avize sallandı, kardeşlerimiz kayıta başladılar. Avizenin dururken ki halini çekebildik. Böylece “cinler maddeye hükmedemez sadece işleri vesvese” diyenlerin görüşleri bir kez daha çürütülmüş oldu.


3 Video bir arada izlemek isteyenler için:

İlginizi Çekebilir

Cinlenmiş Ancak İleri Seviyeye Ulaşmamış Veya Kendisinde Uğrama Olan Kişilerde Genel Belirtiler

– Aşırı unutkanlık – Dalgınlık – Kararsızlık – Geleceğe ait ümitsizlik duygusu – Basit sebeplerle …

Bulunan Sihiri Nasıl Bozabilirim ?

Yaygın hata sihir malzemesinin akarsuya bırakılmasıdır. Ancak üzerinde işlem yapılmadan akar suya bırakılan sihir malzemesi …

× Whatsapp Destek Hattı