Aşık Cin Belirtileri Nelerdir ?

■AŞIK CİN

Musallat oldukları kişilere hertür rahatsızlığı veren cinlerdir. Cinler gerçekten aşık olabilecekleri ve kişiye faydalı saydığı yönde yardım edebilecekleri gibi vücudundan da istifade eder. Böyleleri 6. Hissinin kuvvetli olduğuna inanır. Ayrıcalıklı olduğunu düşündüğü gibi aşık Cinin mizacına göre maşuğunu küçük düşürebilir. Karakterini bastırabilir. Genelde bunların bedene musallat olmalarının nedeni kişiyle cinsel ilişkiye girmek istemeleridir. Rüyalanma ya da gerçekten rüyalanma sandığı ilaylar içinde gerçekleşebilir.

➖AŞIK CİNLERİN DURDUĞU BÖLGELER : 

Aşık cinler çoğu zaman hastanın genital bölgeleri ve karın boşluğunda bulunur. Sidik torbası ve apış arasında bacakların kenarında yerleşebilir. Göğüslerin altı sırt ve bel bölgesi ve omuzlar ile boyun kısmı nadiren yerleştiği bölgelerdir.

▪BEDENE MUSALLAT OLMA NEDENLERİ 

Aşık cinler kişiye aşık olabileceği gibi herhangi bir yolla gelio kalarak aşık olabilirler. Eşinden ve başkalarından kıskanan cin musallat olduğu kimsede cinsel soğukluk meydana getirebilir. Ayrıca Ümmü sübyan gibi vakialarin çoğu asik6cine dayalıdır.

Kişiye (Allah’ın izniyle) hertür kötülüğü yapabilirler mesela : evlenmeyi engellemek, hamileliği engellemek,eşinden ayırmak,..

➖ Sebeplerden Bazıları

– Nazar/Hased ve güzel fiziğiyle dikkatleri üzerine çeken kişiye cinler ibadetlerden uzaksa kendileri de bulaşabilir.
– AYRILIK BÜYÜSÜ İLE GELEN: Hemen her ayrılık büyüsünde aşık edilmiş bir cin vardır
– Farz olan ibadetleri ve vird ve zikirleri terkedenleri etki altına alması daha kolaydır
– SİHR TASSFİH (bakirelik büyüsü) Büyü yoluyla kişinin evlenene kadar bakire kalmasını sağlamak. Bu eski toplumlarda da bilinen bir büyü modelidir. Cin musallat edilen kişi karşı cinsten korunmayla beraber kendine musallat edilen aşık cin ile yaşar.
– Uzun zamandır cinli olan kişiye musallatı aşık olabilir
– Aşk romanları okumak veya izlemek, müstehcen yayınlara bakmak, filmler izlemek
– Karşı cinsle içiçe olan ortamlarda kalmak. İşi veya gündelik durumu buna müsait olmak.

▪KABUSLAR 

➖Rüyada kendine saldıran hayvanlar görmek ( yılan, akrep, köpek, örümcek kedi,fare,..)

➖Rüyada pis yerler görmek (tuvalet, çöplük, bataklık).

Kişinin rüyada kendini çıplak görmesi ve rüyanın büyük bölümünde elbise ya da ayakkabı arayarak geçirmesi. Sıklıkla rüyada cinsel ilişkiye görmek. Cinsek uvzunun veya başka bir yerinin kanadığını koptuğunu yahut eksik olduğunu görmek. Kadınlarda rüyada hamile kalmak, erkeklerde vücutta yara veya ek bir uzuv çıkması. Kadınlarda çirkin cocuk doğurduğunu görmesi. Ten rengi simsiyah çocuk doğurması. Kömür gibi taşlar doğurduğunu görmesi. Erkeklerde rüyada kesiller oluştuğunu görmesi. Her iki cinstede rüyada tanıdığı kişilerle ya da nikah düşmeyen kimselerle cinsel ilişki. Örneğin annesi ablası kız kardeşi evladı.

▪BEDENSEL RAHATSIZLIKLAR 

Cinsel soğukluk , vajinismus, ferc enfeksiyonları sık sık vücutta genital bölgede sivilceler ve çıban çıkması. enfeksyonlar. Cinsel ilişki sırasında kadınlarda aşırı hassas ten ve cinsel bölgede kuruluk. Erkeklerde erken boşalma ya da boşalamama. Adet sancıları baş ağrısı, adetlerde düzensizlik, karında şişkinlik. Düşük yapma. Hamile kalamama. Mideden gelen kötü kokulu gazlar, sıklıkla ekşime. Vücutta seyrime. Aşırı iştah ya da iştahsızlık.

▪RUHSAL RAHATSIZLIKLAR 

Abdesti tutamamak, abdest almada vesvese. Abdest başında uzun süre geçirmek. Namazda abdestin bozulduğu vesvesesi. Namaz içinde vesvese.

Bu özelliklerden ekseriyeti sizde varsa mutlaka profesyonel bir yardım alın.
05541641571
Nebevî Rukye Hacamat
www.nebevihacamat.com
www.rukye.net

İlginizi Çekebilir

Cinlenmiş Ancak İleri Seviyeye Ulaşmamış Veya Kendisinde Uğrama Olan Kişilerde Genel Belirtiler

– Aşırı unutkanlık – Dalgınlık – Kararsızlık – Geleceğe ait ümitsizlik duygusu – Basit sebeplerle …

Bulunan Sihiri Nasıl Bozabilirim ?

Yaygın hata sihir malzemesinin akarsuya bırakılmasıdır. Ancak üzerinde işlem yapılmadan akar suya bırakılan sihir malzemesi …

× Whatsapp Destek Hattı