Bulunan Sihiri Nasıl Bozabilirim ?

Yaygın hata sihir malzemesinin akarsuya bırakılmasıdır. Ancak üzerinde işlem yapılmadan akar suya bırakılan sihir malzemesi düzeneğin dağılmasını sağlasa da etki ve tesirlerini silmez.
Sihiri bozmak cini uzaklaştırmakla mümkündür.

Bunun için 1 kavanoz alınır. Büyü malzemesi sigacak kadar büyük kavanoz tercih edilir ve büyü malzemesinin üzeri tamamen üzeri ortulecek kadar teecihen siyah renkte sirke ile örtülür. Sirkenin ışığı yansıtmayan koyu renkli olanı tercih edilir.

Yeteri kadar sirke kavanoza konur. Büyü malzemesi daha sonra daldirilir. İlk once okuma gerçekleşir. Sirke içine felan sırası ile fatiha, Ayetel kürsi, saffat süresinin ilk 10 ayeti, ihlas felah ve nas okunur.

Her sure bitiminde sirkeye üflenir. Nefesimizin sirkeye değmesi sağlanır. (Tükürüklü üflenir)
Okuma işlemi bittikten sonra kavanozun kapağı sıkıca kapatılır.

Büyü malzemesi kavanoza konurken mutlaka büyü düzeneği bozulmalıdır. Örneğin sabun büyüsü yapılmış ise mutlaka üzerindeki iğneler çıkarılır. Ve bütün büyüde kullanilan parçalar eksiksiz sirke içine atılır. Eğer düğüm ise her düğüm felak ve nas okunarak çözülür. Bunları yaparken abdestli olmaya ve öncesinde iki rekat namaz kilarak yüce Allah’tan bu büyü bozması için yardım istenmeye özen gösterilir.

Eğer büyü kilit vs demir düzenekle bunu alet edavat yardımı ile bozmak kırmak ayırmak, muska ise kağıtları açık şekilde sirkeye bırakmak gerekir.

Saç ve tırnaklar düğümlü ise kesilir ve birbirinden ayrılarak atılır. Saça küçük düğümlerde ince ince makasla kesim yapılır.

Kavanozun saklanması

Kavanoz güneş görmeyecek bir yere konulur. Örneğin dolap içi yatak altı gibi. Kullanılmayacak bir oda olmasi tercih edilir. Burada minimum 24 saat en ideali ise 3 gün tutulur. Buradan çıkarılarak şimdi akar suya gidilir. Akarsuya nehir olması ve akıntısının olması tercih edilir, kavanoz sokulur. Ve suyun içinde kapağı açılır. Ve içindeki tamamen suya boşaltılır. Kavanozu israf etmeyip daha sonra kullanabiirsiniz. Hatta en sağlıklı kavanoz olarak kullanabilirsiniz.
Bu kadar.

Eğer sihir yapılan nesne kavanoza sığmayacak kadar büyükse, o zaman sirkeye dediğimiz şekilde okuma yapilir. Fısfıs yardımı ile daha rahat olacağından nesne sirkelenir. Kurumaya bırakılır. Bunun günde 2 ya da 3 er saat ara ile yapılması mümkünse kurumasına dikkat edilmesi, 24 saat boyunca minimu tekrarlanması gerekir. Özellikle ev ve is yerlerine domuz yağı büyüsüne karşı oldukça etkilidir.

Dikkat edilecek hususlar: Büyülü eşyayı yakmak tehlikelidir. Bunu erbabı bazı korunaklı yöntemlerle gerek görürse yapabilir.

Büyü yapılan elbiselerin dedigimiz yöntemlerle sirkelenmesi ve kullanılmaması kendinden faydalanılmaması gerekir. Bazı kaynaklarda büyülü elbisenin lime lime ayrılarak yakılması ya da gömülmesi veya yukarıdaki işlemlerden sonra akar suya bırakılması tavsiye edilmiştir. Doğrusunu Allah bilir. Ama bizim kul olarak tecrübemiz, elbisenin yukarıdaki islemlerden sonra 3 gün boyunca aynı islemler tekrarlanıp kurutulması daha sonra yakılması yönündedir.
Allah’tan acil şifa dilerim. Umarım faydalı olur.

Bu bilgiler okuduğumuz ve tercüme yaptığımız kitaplar ve kendi tecrübelerimizden oluşmaktadır. Allah bizleri düğümlere ufleyenlerin serrinden korusun. Bilemediğiniz ve yardımcı olmamızı istediginiz konu varsa bize ulaşabilirsiniz.

05541641571
Nebevî Rukye Hacama

İlginizi Çekebilir

Cinlenmiş Ancak İleri Seviyeye Ulaşmamış Veya Kendisinde Uğrama Olan Kişilerde Genel Belirtiler

– Aşırı unutkanlık – Dalgınlık – Kararsızlık – Geleceğe ait ümitsizlik duygusu – Basit sebeplerle …

Rukye Sonrası Halsizlik ve Kansızlık İçin Kuvvet Verici Macunun Hazırlanması

▪Malzemeler: – 1 veya 2 kg Bal – 1 Kg Keçiboynuzu pekmezi – Çörekotu, havlucan, …

× Whatsapp Destek Hattı