SONY DSC

Kendini Test Et!

Rukye ayetlerini dinleyerek kendinizde varsa musallat belirtilerinin ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Kendinizi test etmenize yarayan bu yöntem aynı zamanda devam edildiğinde(**)  rukye tedavisi olarak da oldukça faydalıdır.

Rukye uzmanlarının yardımcı rukye tedavisi yöntemleri arasında yer alan dinleme programı, 13 günlük sabah-öğle-akşam olarak uygulanan, her birinde ayrı rukye çeşidi barındıran ve birbirini tamamlayıcı özellikteki rukyelerin sıralandığı bir tedavidir.

1)Dinleme programı 13 gün sürmektedir.

2) Sabah öğle Akşam olmak üzere dinleme süreleri 40 dakika ile 1 saat 30 dakika arası değişen rukyeler verilmiştir.

3) Hergün öğle saatinde dinlenen rukye değişmemektedir. Bakara suresi dinlenmektedir. Bilindiği gibi günlük Bakara suresinin okunduğu eve cinlerin yaklaşamadığı sahih hadislerde de yer almaktadır.

4)Bu 13 günlük program sonrasında vücutta cin musallatı varsa Allah’ın izni ile mutlak suretle barınamaz ve ifşa olunur.

5) Cin musallatı ilerlemiş olan kişiler bu programın mutlaka bir evresinde takılır kalırlar ve ayetleri dinleyemezler. Çünkü cin vücutta belirerek veya farklı yollarla ona engel olmaya çalışır.

6) Bu program eğer okunmuş su ve yağ terkibi ile yapılırsa, vücuttaki sihir ve büyü tesirini kısa sürede izale ettiği tecrübe edilmiştir.

7) Bir çok danışan kişide iyileşme – rahatlama görülmüştür.

Not: Eğer bu ayetleri dinlerken ağırlık çöküyorsa, veya vücudunuzun çeşitli bölgelerinde batma oluyorsa, veya vücudunuzun çeşitli bölgelerinde karıncalanma oluyorsa, veya vücudunuzun çeşitli bölgelerinde yanma oluyorsa, dinlerken sizi bir şeyin sıkıştırdığını hissediyorsanız, fenalaşıyorsanız ya da içinizde bir şeyler hareket ettiğini hissettiyseniz Mutlaka bir rukyeciye görünmenizi tavsiye etmekteyiz.

Nebevi Hacamat Rukye: whatsapp numaramız: 0554 1641 571

 


 

**Eğer devam edemiyorsanız bir rukye uzmanı ile temasa geçmenizi öneririz. Cin musallatı ilerlemiş olan kişiler bu programın mutlaka bir evresinde takılır kalırlar ve ayetleri dinleyemezler.

× Whatsapp Destek Hattı