Ummu Subyan nedir?

Halk arasında Ummu Subyan diye adlandırılan musallat şekli bayanlarda meydana gelmektedir.

Belirtileri diğer konularımızda belirttiğimiz musallat belirtileriyle aynı olmakla beraber çoğu kişilerde de kendini hiç belli etmemektedir.

Ummu Subyan diye bilinen cin, bayanların rahim kanallarını tıkayarak hamile kalmalarına engel olurlar veya hamilele kalmış bayanların çocuklarını düşürmelerine sebep olurlar.

Eşlerin ikisinde de hiç bir tıbbi sorun olmadığı halde hamile kalınamıyorsa veya hamile bayanın tıbbi bir sorunu olmadığı halde sebepsiz yere çocuğu düşüyorsa Ummu Subyan olma ihtimali yüksel demektir.

Ummu Subyan, büyü, musallat tedavisinde kişilerin düştüğü en büyük hatalardan biride muskadır.

Muska takmak insanlara daha basit gelsede kendilerini ve ileride olacak çocuklarını nasıl bir tehlikeye attıklarının  farkında değiller.

Muskanın içeriğinden takan kişinin hiç bir haberi olmuyor. İçerisinde ayet mi yazıyor, vefk adı altında şifreli yazılar mı var, cin isimleri mi var .  Bu tür rahatsızlıklar için Tıbbi yöntemlerle şifa bulamadıysanız, en doğru yöntem Rukye yaptırmaktır.

En iyisini Allah bilir.

İlginizi Çekebilir

Cinlenmiş Ancak İleri Seviyeye Ulaşmamış Veya Kendisinde Uğrama Olan Kişilerde Genel Belirtiler

– Aşırı unutkanlık – Dalgınlık – Kararsızlık – Geleceğe ait ümitsizlik duygusu – Basit sebeplerle …

Bulunan Sihiri Nasıl Bozabilirim ?

Yaygın hata sihir malzemesinin akarsuya bırakılmasıdır. Ancak üzerinde işlem yapılmadan akar suya bırakılan sihir malzemesi …

× Whatsapp Destek Hattı