İnatçı Cin Nedir?

Bazen inatcı cine rast gelinir ve o cin ölünceye kadar kişiyi bırakmaz. Bunun genel nedeni aşık olabilmeleridir.
Daha once de bielirtmiştim’ki cinler bizden daha tutkulkudurlar ve asık olunca ölümüne kadar olabilirler.
Burada en ağır tedavi metodunu kullanmamız gerekmektedir. Hastaya rukye tedavisi verirken, hastanın vücuduna çok hafif ve ağrıtmayacak şekilde elinizin yanı ile vurmak gerekmektedir. bu işlemi ayaklarının altına yapmalı.
Genelde cin kafada saklanır ve beyin bölgelerini işleten sinirlere bağlar kendisini, beyin fonksiyonlarımızı etkisi altına almaya çalışır, ama bu tedavi yöntemi ile cin ya kaçmaya çalışır veya ölür.
Çünkü hastaya vurunca cine vurmuş olursunuz ama hasta bir şey hissetmez, cin hisseder ve yanar, aynı zmanda yaralanır ve bu işleme devam edilirse cin ölür. Unutmayın bu tedavi yöntemi yalnız başına etki göstermez. Bu işlemin yanında rukye duaları okunmalı’ki etkisini gösterebilsin.
Cin Kuran-ı Kerimin okunmasına dayanamaz ve yanar aynı zamanda vurma teknikleri kullanılınca onu bir kılıç ile kesmiş etkisi veririz ve bu cine 100% etki yapar ve kaçmaz ise ölür.
En önemli ve unutmamamız gereken nokta, cinin büyücü tarafından sihir ile gönderilmesidir. Eğer sihir ile geldiyse o zaman kaçacaktır ve gücünü toplayınca geri gelecektir.
Bu sihire bağlı olduğundan dolayıdır. Bu nedenden dolayı hastayı analiz etmemiz çok önemlidir.
Bu tedaviden sonar cin yeniden dönerse o zaman sihire bağlı olduğu ve büyü yapıldığını açıklar.

İlginizi Çekebilir

Cinlenmiş Ancak İleri Seviyeye Ulaşmamış Veya Kendisinde Uğrama Olan Kişilerde Genel Belirtiler

– Aşırı unutkanlık – Dalgınlık – Kararsızlık – Geleceğe ait ümitsizlik duygusu – Basit sebeplerle …

Bulunan Sihiri Nasıl Bozabilirim ?

Yaygın hata sihir malzemesinin akarsuya bırakılmasıdır. Ancak üzerinde işlem yapılmadan akar suya bırakılan sihir malzemesi …

× Whatsapp Destek Hattı